DEN SEDMÝ - CO SE TI NA TÁBOŘE NEJVÍC LÍBILO

ELENKA: jak jsem hrála to vlčátko, co muselo vrčet a výt. a jídlo mi chutnalo. pan farář a kostelíček se mi líbil... a ještě děcka, jak mě pořád tahali... ale těším se i domů. chtěla bych za rok přijet zase, jo teto? Dík, že to zařídíš.

ANEŽKA: hry se mi líbily, stezka odvahy, ta byla dobrá, vpodstatě nejvtipnější část tábora...všechno se mi líbilo...

STÁŇA: že jsme v kuchyni byly dvě a že to bylo daleko víc v klidu.... a že se děti nenimraly v jídle a nenechávaly zbytky.

EVA: nejvíc se mi líbily ty přirozený vztahy, který tady byly. jak se ty starší děti staraly o ty mladší a všechno to plynulo tak přirozeně.

SÁRA O.: že jsem poznala Elenku a Jeníka a chci, aby přijeli příští rok. ale všichni, co tady byli. I david a Dominik. Všici staří i noví. A nejvíc se mi líbil bazén. Protože minulej rok tady nebyl....a taky byla hezká stezka odvahy...ale nevím... byla taková jako ale...

DOMINIK S. nejvíc se mi líbily hry. Nejvíc jsem se nasmál u her. V divadelních představeních jsem hrál, tam jsme se taky řehtali. Spal jsem ve stanu s bráchou a přespával tam s námi i Kryštof a Tobik. David chrápal... on chrápe vždycky, má velký mandle... V kostele se mi líbilo, maj to tam hezký,. pan farář je vtipnej, veselej, máme ho hodně rádi.

IRČA: nadšení děti, praktikanti a vedoucí, kteří s úžasem a jak bych to řekla..nejkrásnější byl poslední večer, když se rozdávaly diplomy a když děti zjistily, co všechno dokázaly, jaký udělaly pokrok.

ZUZKA UČIDIK: hlavně aby přijel příští rok Marek...nejvíc se mi líbila EVA (EVA - ještěže jsi si vzpomněla)... byli jsme super kolektiv... Štěpánek si přeje, aby to příští rok bylo přesně tak, jak to bylo...

MARKY: mě strašně překvapily všechny nové děti, jak všechno zvládly... líbilo se mi, že jsme to zvládli taky my...
LUKÁŠEK - ta stříkačková bitva. ... mne se nelíbilo, jak mě někteří vyháněli ze hry, to se mi vůbec nelíbilo...

ANIČKA - z her - jak jsme brali ten balónek a jak jsme stříkali stříkačkama a to, že jsem mohla být ve skupince s Kiki. Nelíbilo se mi, když někteří byli naštvaní na naše družstvo...ale tábor hodnotím moc dobře a vůbec se mi nelíbí, že už musíme jet domů... tak já jdu, ahoj... a moc se mi líbilo, že jsme se mohli koupat v bazénu.

KRYŠTOF: nejvíc se mi líbilo, když jsme hráli naše divadelní představení (o Perníkové chaloupce, o Karkulce a karkulákovi, o sv. Kryštofovi pozn. zapisovatele) a pak se mi líbily ty výlety... a prostě nemůžu říct, že se mi něco nelíbilo, protože se mi líbilo všechno. I když jsme byli poslední (Kobylky), tak to nevadí. Rád bych přijel za rok. Pan farář je fajn, máme ho rádi. Nejvíc se nám líbila básnička na ochranu motoristů.... svatý Václave i s babičkou Lidkou, chraň nás před dálníční hlídkou.... Cyrile, Metode, mužové víry, hlavně ať nezjistí, že nemáme papíry....

LILI: nejvíc se mi líbily hry, spalo se mi tady dobře. Spala jsem u klavíru s Terkou, s Elenkou, S Jeníkem a s Natkou, kteří nechrápali :) a spalo se mi s nimi dobře. Bazén se mi líbil. Ráda bych přijela za rok znova. Pan farář se mi líbil dobře. Byla tady legrace. V kostelíčku to bylo hezký. Nejvíc jsem se nasmála, když hráli to divadlo.

TERKA R.: všechno. Nejvíc jsem se nasmála, když hráli divadlo na mé přivezeniny. Spalo se mi dobře. Spala jsem u klavíru. Nikdo nechrápal, ani teta Irča přes stěnu. Chci za rok zase přijet. Děkuju všem vedoucím za všechno, co pro nás dělali.

JENDA Krim: Nejvíc se mi líbily hry, nejvíc jsem se nasmál při divadlením představení. Spali jsme u klavíru. Vyrobil jsem holkám náramky pro Šimona, Bětku, Terku Matulovou, Adélku. Spal jsem s Terkou, Natkou, Zuzkou, Lili a Elenkou v jednom pokoji. Nelíbilo se mi - já nevím... všechno se mi prostě líbilo...

ZŮZA KRONIKÁŘKA: Já jsem si na táboře nejvíc užila dětí, které se mnou chtěly sdílet svoje pocity a dojmy. Ptaly se a vyzvídaly, přemýšlely a hloubaly, ale i chtěly sdělit svoje pocity a názory. Nejvíce Jeníček, Lukášek D., Lili, Terezka, Kryštof, děti, které mi byly nejblíž, ale i ostatní děti, které přicházely.
Proto bych ti, Pane, chtěla moc poděkovat za Sáru, která mi to tady čte přes rameno a byla úplně úžasná herečka, starostlivá mamka, ale taky za Bětku, která se tahala s Jeníkem a s Elenkou. Díky za Šimona a Marka a Dominika, kteří se taky natahali a naposilovali s děckama. Díky za tu cestu Chroustovým údolím. Díky, že Katka M. chodila pro logické hádanky. Díky za Terezku M. a Adélku a Bětku a Marka, že uspávali děti a četli jim pohádky. Díky za Anežku, která byla moc fajn. Díky za Dominika a Davídka a Kryštofa, kteří nám připravili tolik báječného divadla. Díky za pana faráře, že k němu děti mají důvěru a dokáží si k němu vybudovat fajn vztah. Díky za všechny vedoucí Irču, Zuzku, Markétu, Miriam, které tady ztratily hlasivky, nervy, energii...Děkujeme moc za to, že ve svém vlastním osobním volnu se věnujete těmto dětem. Myslím, že si toho děcka hodně váží. Díky moc Stáni a Evě za to, že opravdu obětavě prostály hodiny a hodiny u plotny, že potom nelenily a ještě pomáhaly s úklidem a s konejšením dětí. Díky Stáni za vzorné uspávání Terezky Toufarové, Lukáška, Patrika, Josífka.

Díky za ty nejmenší, Klárku Studenou, která se přisávala jako klíště na tety i holky a kluky. Díky za Paťu, který obrovsky vyrostli.