Dospělý mladý muž

Jak z dřívějších čísel Oříku dobře víte, několik knínických farníků sponzoruje v rámci programu Adopce na dálku© mladé lidi v Indii. Resp. sponzorovalo. Tentokrát je mi milou povinností informovat o tom, že náš adoptivní syn Adarsh úspěšně dokončil ve svých 22 letech studium Informačních technologií, našel si zaměstnání v korporátní firmě zaměřené na IT služby, osamostatnil se a s hrdostí začíná svůj dospělý život.

Adarsh se stal naším adoptivním synem v roce 2004. Mohli jsme tedy jeho školní a studijní léta sledovat 12 let. Z dopisů, které jsme dostávali pravidelně dvakrát do roka, jsme měli přehled jak o studijních výsledcích, tak o zálibách a přáních malého kluka, který postupně dospíval v mladého muže. Každoročně jsme také dostávali Adarshovy fotografie, na kterých je vidět, jak vyspíval.

Jsme rádi, že jsme mohli alespoň nepatrně pomoci jednomu šikovnému malému chlapci prožít spokojené mládí a vytvořit předpoklady pro úspěšný a plnohodnotný život. A tak, i když ukončil svoji účast v programu a rozloučil se s námi svým posledním dopisem, zůstane v našich myslích a modlitbách. 

Autoři článků: