Katolická charismatická konference 2017

Během letních prázdnin, konkrétně v červenci, proběhla v Brně již sedmadvacátá Katolická charismatická konference. Nyní bylo heslo konference „Dám vám nové srdce a do nitra vám vložím nového Ducha.“ Jako každý rok byla tato křesťanská akce velmi pěkně zorganizovaná, že si každý člověk mohl najít to, co právě jeho zasáhne do srdce.

Ať už to byla úžasná kapela s názvem Chapela, která hraje překrásné křesťanské písně, které člověka povzbudí k radosti z víry, či poutavé, často dojemné přednášky, které dodají člověku mnoho návodů i odvahy ve vztahu s Bohem, tak i spousta přátelských lidí, kteří se snaží hledat společně Boží lásku.

Letošním zahraničním hostem byl francouzský kněz a řeholník Daniel Ange (*1932), který vdechl celé konferenci neskutečnou sílu a odhodlání k životu. A protože je nejen výborný řečník, ale i výtečný spisovatel, proběhla na místě i autogramiáda, při které jsme obdrželi i požehnání.

Celých pět dní byla v sále na brněnském Výstavišti krásná atmosféra, plná spousty modlících se lidí, toužících po našem Spasiteli, že určitě i Pán Bůh toto své oslavování nenechal bez doteku své lásky.

24. OŘÍK, farní zpravodaj Ostrovačice, Říčany, Veverské Knínice, číslo 9 (19. 12. 2010)
Autor článku: 

Autoři článků: