Tábor 2012

Poděkování vedoucím dětského tábora

Vyjadřuji svůj obdiv a uznání všem maminkám, které se s vervou ujaly vedení týdenního pobytu dětí na faře v Ostrovačicích, o němž jsme se dověděli podrobnosti z předchozího článku.

Bez zkušeností s vedením tábora a s velkým nasazením na sebe vzaly obtížný úkol vést v jedné skupině děti od nejútlejšího věku až po starší školáky.

Jako mladá učitelka jsem trávila každé prázdniny na jednom i dvou táborech. Ale do školy jsem pak v září nastupovala vyčerpaná. Proto dovedu práci a péči těchto maminek velmi dobře ocenit: Upřímné díky jim všem! 

Tábor na faře

Jelikož ohlasy na loňský tábor byly tak „úspěšné“, rozhodly jsme se svůj záměr „Jak naplnit (nejen) svým dětem týden prázdnin“ znovu zopakovat. Věděly jsme, že nás čeká spoustu práce. Že musíme zapojit všechny své síly, roztočit mozkové závity na plné obrátky, zajistit spoustu potřebných věcí, sehnat sponzorské dary pro účastníky a hlavně obrnit se dávkou trpělivostí a jít do toho s plným nasazením.

Nejkrásnější týden prázdnin

Když si vzpomenu na tábor na faře, vybavují se mi ty nejkrásnější vzpomínky. Na začátku jsme se rozdělili na 4 skupiny a každá si vymyslela svůj pokřik. Jednu ze skupin jsem vedla i já, a můžu říct, že se všichni snažili nejvíc jak dovedli. Hry, které jsme hráli, byly skoro vždy velmi úspěšné. Právě na táboře jsme oslavili Šimonovy a Míšiny narozeniny (Míša se dokonce musela vykoupat venku), a taky můj a Aniččin svátek.

Prázdniny na faře 2012

22.07.2012 - 14:00

I letos (tak jako loni) je možné strávit během prázdnin pár dní na faře v Ostrovačicích. Akce je určena pro kluky a holky od 5 do 15 let. Bude se konat ve dnech 22. 7. – 28. 7. 2012

POJĎTE STRÁVIT TÝDEN PLNÝ DOBRODRUŽSTVÍ !!!

Subscribe to RSS - Tábor 2012