Adopce na dálku® , Veverské Knínice

Společenství několika žen a jednoho muže z Veverských Knínic sponzoruje prostřednictvím projektu Arcidiecézní charity Praha tři mladé lidi – jednu dívku a dva mladíky - v Indii. Respektive sponzorovalo. V minulých dnech jsme obdrželi poslední dopis a fotografii naší na dálku adoptované dívky Sony K a koordinátorky projektu Sr. Ivy Fernandes. Sona dokončila s úspěchem 11. třídu. Jejím přáním bylo stát se učitelkou. Zapojovala se do školních aktivit, pomáhala doučovat slabší žáky. Přesto nedokázala říci ne svým rodičům a babičce, kteří se obávali o její budoucnost a během letních prázdnin ji provdali.

Sona tedy opouští program Adopce na dálku®. S velkou vděčností však děkuje všem „tetám“, které jí umožnily a dopřály možnost navštěvovat od roku 2009 školu v církevním centru Maria Kripa Provincialate. Je hluboce přesvědčena, že zkušenost ze školního prostředí, základní znalosti a dovednosti, které ve škole získala, budou mít pozitivní vliv na její další život. A ví, že svým dětem bude chtít zajistit vzdělání.

My, adoptivní sponzoři, jsme rádi, že jsme mohli přispět k jejímu spokojenému dospívání. Přejeme naší Sone do dalšího života hodného muže, hodně štěstí, zdraví, lásky a Božího požehnání.

A budeme dále podporovat naše dva mladé muže Adarshe a SriNidhiho. 

Autoři článků: