Zuzana Rousková

Blog autorky viz zde.

Postní duchovní obnova s biskupem Pavlem Konzbulem

V sobotu 11. února 2017 pořádal nadační fond Credo duchovní obnovu s Mons. Pavlem Konzbulem. Jeho biskupským heslem je „Cesta, pravda a život.“

Každý z nás je na cestě, každý nějakým způsobem hledá pravdu a každému jde o věčný život. Ať si to připouští nebo ne. Šli jsme tedy v sobotu kousek cesty spolu s tímto fajn člověkem a s jeho pomocí jsme se pokoušeli srovnat naši pravdu s pravdou evangelia, abychom nejenom život našli, ale dokázali ho i dávat dál.

Tábor FARAO na ostrovačické faře

Je září. Děti se vrátily do škol a školek. Téma prvního týdne ve škole je stejné pro všechny školáky. Prázdniny! Kde jste byli, co jsi dělal, co bylo na prázdninách nejvíc fajn.

Tábor 2014

Čtvrtý ročník „prázdnin na faře“ byl zahájen v neděli, 20.7.2014 požehnáním otce Ludvíka před druhou hodinou. Děti se ubytovaly ve stanech, ty menší na faře – a mohlo se začít.

Křesťanský tábor byl zahájen hymnou loňského roku 2013 „Učedníci“.

Ve zdraví a jen s menšími zraněními děti přežily všech sedm dní v radosti, hrách a sdílení. Hodně se sportovalo, cvičilo a chodilo na pěší výlety. Největší zážitek měly děti z pěšího výletu k Helenčině studánce, kde je sloužena každoročně mše.

Tábor na ostrovačické faře

Loni v červenci L. P. 2012 se moje dcera poprvé zúčastnila křesťanského tábora na ostrovačické faře. Jelikož to pro ni i pro mne byl nejkrásnější zážitek loňského léta (intenzivnější o to víc, že byla v den nástupu pokřtěna), ihned na konci loňského pobytu jsme ji přihlásili na další ročník. A ten se, díky Bohu, navzdory všem překážkám, konal letos od 21. do 27. července.

Subscribe to RSS - Zuzana Rousková