Pán mě uzdravil

Už od malička jsem měla problémy s volnými klouby. Když mi bylo devět let, vykloubilo se mi koleno a já musela do nemocnice. Od té doby jsem nemohla chodit do tělocviku a také jsem musela omezit veškerý pohyb, při kterém by se koleno mohlo znovu vykloubit. Bylo to hodně těžké. Od té doby se mi koleno ještě několikrát vykloubilo. Když jsme přišli k lékaři, řekl, že budu muset s kolenem na operaci.

Byla jsem z toho velmi zoufalá, ale maminka našla útěchu v Božím slově. Po modlitbě jsme otevřeli písmo a tam stálo: Alžbětě se narodil syn. A když uslyšeli její sousedé a příbuzní, že jí Pán prokázal tak veliké milosrdenství, radovali se spolu s ní. Dost mě to povzbudilo.

Před rokem jsme byli na kontrole a doktor řekl, že jestli se mi koleno ještě vykloubí, bude nutná operace. Příští návštěvu v nemocnici mi sestřička chystala termín operace, ale pan doktor na poslední chvíli řekl, že ještě vyčkáme. Hodně jsme se modlili.

Minulý rok jsem pravidelně chodila na svatodušní novénu do Říčan a prosili jsme o pomoc. Poslední den novény řekl jeden pán z komunity Emmanuel, že je tam někdo, kdo tam přišel s nějakým svým problémem a že ten člověk má jít poprosit o pomoc ke hrobu otce Bedřicha. Měla jsem pocit, že se mě to týká, a tak jsem šla prosit otce Bedřicha o přímluvu za mé uzdravení.

Od té doby se mi už koleno nevykloubilo a na operaci jsem nemusela. Dokonce už můžu dělat věci, které jsem předtím nemohla ani s ortézou. Jsem velmi vděčná, že mi Bůh pomohl.

Autoři článků: